Дошкільний навчальний заклад

( ясла-садок ) « Росинка »

Сатанівської сільської ради

21.10.15                                                 № 56

 

 

Про організацію цивільного захисту

(цивільної оборони)

у «Дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) «Росинка»

 Сатанівської сільської ради» у 2015 - 2016 р.

 

 

 

НАКАЗ

 

  

На виконання вимог  Законів  України ”Про цивільну оборону України”, “Про правові засади цивільного захисту”, “Про захист населення і території від надзвичайних ситуацій техногенного характеру”, Постанови Кабінету Міністрів України від 03.08.1998 № 1198 “Про єдину державну систему запобігання та реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру”,  Положення про Функціональну підсистему „Освіта і наука України” єдиної  державної системи запобігання та реагування на  надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру,  затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 03.09.2009 № 814, розпорядження Монастирищенського …………………. «Про основні завдання Цивільного захисту (цивільної оборони)2015 рік………..

 

НАКАЗУЮ:

 

         1.       Взяти до відома, що начальником ЦЗ(ЦО) згідно зі ст. 3 Закону України «Про цивільну оборону України», п. 6 Положення про Функціональну  підсистему «Освіта і  наука  України» єдиної  державної  системи цивільного захисту України, затвердженого наказом Начальника цивільного захисту Міністерства освіти і науки України від 03.09.2009 № 814, є керівник, а начальником штабу -  заступник керівника, вихователь Бондар Ю.О. Відповідно начальником ЦЗ (ЦО) ДНЗ є завідувач КЗ «ДНЗ «Росинка» – Пруненко О.В.

2.       Створити штаб ЦЗ(ЦО) ДНЗ у складі:

1)      Бондар Ю.О., вихователь - начальник штабу ЦЗ(ЦО);

2)      Огородник А.С., Вихователь -  заступник начальника штабу ЦЗ(УО);

3)      група зв’язку та оповіщення штабу ЦЗ(ЦО) – Бордюжа М.А., вихователь, Калашник Р.А., медична сестра.

3.       Головою евакуаційної комісії призначити Бордюжу М.А., вихователя.

1)      Понуру Л.В., завідувача господарства, заступником голови ЕК по матеріально-технічному забезпеченню; Огородник А.С., вихователя, секретарем ЕК;

2)      Бордюжа М.А., вихователя, командиром групи зв’язку та оповіщення

4.       Створити невоєнізовані формування ЦЗ(ЦО) у складі:

1)      санітарний пост (СП) – 1 на об’єкт у складі 3 особи. Начальник поста – Калашник Р.А., старша медсестра, члени: Поїзд О.П., пом. вихователя, Бирко І.С., музичний керівник.

ланка пожежегасіння (ЛПГ) – 1 на об’єкт у складі 4 особи. Командир ланки – Бондар Ю.О., вихователь, члени: Прудиус О.В, пом. Виховател, Гайдай В.І, Горбань Р.В., сторож.

ланка охорони громадського порядку (ЛОГП) – 1 на об’єкт у складі 4 особи. Командир ланки –Бордюжа М.А., вихователь, члени: Поїзд О.П., Прудиус О.В., помічник вихователя, Понура Л.В., комірник.

5. Визначити функціональні обов’язки начальників постів і командирів невоєнізованих формувань, забезпечити їх необхідними засобами.

До 14.10.2015 року

6. Начальнику штабу ЦЗ(ЦО) для призначених посадових осіб з ЦЗ(ЦО) розробити функціональні обовязки, необхідні документи, плани згідно рекомендаціям штабу ЦЗ(ЦО) району та забезпечити:

1)      запобігання виникнення НС і запровадження заходів ДНЗ щодо зменшення збитків та втрат в разі їх виникнення;

2)      оповіщення персоналу ДНЗ про загрозу і виникнення НС у мирний та воєнний час і постійне інформування його про наявну обстановку;

3)      захист персоналу від наслідків аварій, катастроф, великих пожеж, стихійного лиха та застосування засобів захисту від ураження.

 7.      Підготовку керівного, командно-начальницького складу  невоєнізованих формувань ЦЗ(ЦО)  здійснювати  відповідно  до тематики, затвердженої наказом по ДНЗ  від 9.09.2015 «Про підсумки підготовки цивільної оборони у ДНЗ у 2014 році та завдання на 2015 рік» (додаток № 3).

8.       Підготовку особового складу невоєнізованих  формувань ЦЗ(ЦО)проводити згідно з тематикою, затвердженою наказом по ДНЗ  від 9.08.2014 №++++++  (додаток № 4), обсягом  15 годин під  керівництвом командирів формувань. До проведення занять з наданням першої медичної допомоги залучати медичних працівників. Зміст тем загальної тематики кількістю 9 год. відпрацьовувати під час підготовчого періоду до навчань, тренувань ЦЗ(ЦО). Зміст тем спеціальної тематики використовувати для складання планів тактико-спеціальних занять.

9.       Навчання працівників, які не входять до складу формувань ЦЗ(ЦО),  проводити в обсязі 12 год. відповідно  до тематики, затвердженої наказом по ДНЗ  від +++++++++(додаток № 5).

10.     Під час проведення занять особливу увагу приділяти  відпрацюванню порядку дій у різних екстремальних ситуаціях, виконанню комплексу заходів  із  запобігання виникненню надзвичайних ситуацій.

11.     Затвердити графік проведення занять (додаток №2), перелік навчальних груп і керівників занять з ЦО (додаток 1), розклад занять з питань захисту та дій в умовах надзвичайних ситуацій з формування ЦО (додаток 3).

12. Заняття з ЦЗ(ЦО) з персоналом ДНЗ проводити по групах згідно розробленої тематики з січня по листопад поточного року:

1)      1 група  – для підготовки керівного та командного складу – 11 осіб. Керівник -  начальник ЦЗ(ЦО) ДНЗ КучеєваН.В. Обсяг 15 годин.;

2)      2 група – для підготовки особового складу невоєнізованих формувань ДНЗ – 11 осіб. Керівник -  начальник штабу ЦЗ(ЦО) Суздаль.Є.В. Обсяг – 15 годин.;

13. Навчально-виховну роботу з дітьми дошкільного віку з питань охорони життя   і здоров’я дітей, норм поведінки у надзвичайних ситуаціях здійснювати через  різні види діяльності дітей: навчальну, трудову, ігрову, художню тощо.

14. Підсумком виховної роботи з дітьми та закріпленням знань, отриманих педагогічним складом у ході занять з цивільного захисту (цивільної оборони)  вважати  проведення “Тижня безпеки  дитини” з 27.05.2015 по 31.05.2015.

15.     Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

 

Начальник ЦЗ (ЦО) ДНЗ                             О.В.Пруненко

 

ДОШКІЛЬНЯТКО

друзі сайту

sadkolobok.at.ua
Все для детей
счетчик посещений

Цікаві матеріали