День доброти та любові в ДНЗ

Творіть добро і лихо не спочине.Творіть добро, бо має бути так —Якщо ти добра від душі людина —Добро добром повернеться хоч як…

13 листопада в дошкільному закладі відзначали день доброти. Провелося заняття " На добрий привіт, добрий отвіт" вихователь Бордюжа М.А.. В гості завітали учні 4 класу Сатанівської школи котрі провели з дітьми чудові ігри, показали сценку про добрі справи. 

 

 

Методичне об'єднання для вихователів різновікових груп

8 листопада 2019 року на виконання районного графіку методичних об’єднань в Дошкільному навчальному закладі ( ясла-садок) « Росинка» Сатанівської сільської ради  було проведено методобєднання для вихователів  різновікових груп (керівник: Пруненко О.В.),  на тему: «Експерементально-дослідницька діяльність, як чинник пізнавального розвитку».

Екскурсія до школи

 У рамках забезпечення наступності між дитячим садочком та школою діти старшого дошкільного віку, ДНЗ «Росинка» відвідали школу. Для малечі відкрився шкільний світ, який зачаровував їх кожної миті. Дошкільнята мали можливість переглянути квіткову виставку приурочену до Дня миру « Мир у наших руках», завітали до першого класу, де відчули себе справжніми учнями.

Велике враження діти отримали від спілкування з друзями, які зовсім нещодавно ходили до садочку, де разом грались, відпочивали, розважались та навчались.

Загартовування в дитячому садку

Одним із природних чинників оздоровлення, що часто використовують для загартування організму дитини є сонце. У нашому дитячому садку проводяться загартовуючи про­цедури: повітряні, сонячні ванни. Ефективність їхнього впли­ву на організм зростає, якщо вони поєднуються з фізичними впра­вами.

5 червня– Всесвітній день охорони навколишнього середовища
Всесвітній день навколишнього середовища, який щорічно відзначається 5 червня, є для Організації Об’єднаних Націй одним з основних способів привернути увагу світової громадськості до проблем навколишнього середовища, а також стимулювати політичний інтерес і відповідні дії.
Такий захід, як святкування цього Дня, розрахований на те, щоб привнести людський чинник в питання охорони навколишнього середовища.
Дати народам світу можливість активно сприяти стійкому і справедливому розвитку, сприяти розумінню того, що основною рушійною силою зміни підходів до природоохоронних питань є громади.

 

Так, наш садочок неоминув цей день. Діти із задоваленням спостерігали за рослинами, які ростуть на подвір'ї закладу, комахами, птахами. Вихователь Бордюжа М. А. провела бесіду з дітьми про охорону навколишнього середовища, прибирання території, висаджування дерев, озеленення клумб.

День захисту дітей.

День захисту дітей – то веселкове сонячне літо, наповнене радістю, цікавими іграми, зустрічами з справжніми друзями, це турбота про здоров’я і добробут малечі, якою опікується держава, це справжнє і так потрібне оздоровлення майбутньої, української нації. Напередодні цього дня на святково прибраному майданчику зібралися дошкільнята ДНЗ «Росинка», щоб літо зустріти та День захисту дітей урочисто відсвяткувати, бо кажуть в народі: «Як справу розпочнеш з гарними людьми – то і успіх не забариться!» З вітальним словом та подарунками звернулися до дітей голова села – Є.Р.Форостяна.
Линула дзвінкоголоса музика , спів улюблених пісень про садочок, майдан
чик заповнився цікавими іграми і забавами, мильними бульбашками – все це надало святу особливого веселкового настрою, ніжних барв довгоочікуваного літечка.

В садочку "Росинка" пройшло свято випуску дітей до школи

Сьогодні в ясла – садку «Росинка» (завідувач Пруненко О.В.) відбулось урочисте свято випуску дітей старшого дошкільного віку до школи «Крок до зірок - 2019». Під час свята маленькі випускники показали присутнім віртуозне виконання пісень, віршів, танців та пообіцяли ніколи не забувати своїх вихователів та друзів. Багато теплих слів було сказано в цей день на адресу випускників та їх батьків, адміністрації та усім працівникам закладу, бо саме завдяки спільним зусиллям ми маємо щирих, розумних, а найголовніше - здорових дітей, дітей зі своїми мріями й уподобаннями. Усі присутні на святі бажали діткам щасливої дороги в доросле життя, багато відкриттів на незвіданих шляхах та гарного навчання в школі. Швидко й непомітно минають свята, а попереду у випускників та їх батьків відповідальний період – ретельна підготовка до школи. Тож успіхів вам, любі наші діточки, а батькам – терпіння й мудрості!

Безпека дітей в дошкільному закладі

На проблему безпеки дітей не може бути іншого погляду, як на проблему гостру, важливу, що вимагає чітких, скоординованих дій освітян, батьків, працівників різних служб і відомств. На жаль, щорічна статистика показує зростання числа подій, в яких страждають діти. Це  пожежі в житлових будинках; аварії на дорогах; пригоди з дітьми в дома, на вулиці, в освітніх установах. Саме тому, основним пріоритетом в роботі нашого дошкільного закладу є охорона життя та здоров’я дітей, організація їх безпечної життєдіяльності та навчання дітей основам безпеки життєдіяльності.Але, як показує практика, абсолютної безпеки не буває, тому необхідно постійно навчатися і дорослим і дітям.Двічі на навчальний рік в дошкільному закладі організовуються «Тижні безпеки», в ході яких проводиться протипожежне об’єктове тренування.

«Розвиток логічного мислення дошкільника за допомогою ЕОР»

Даний електронний матеріал призначений для розширення знань педагогів з логічно-електронних ігор, як засобом пізнавального розвитку. Є додатком при проведенні занять.

https://drive.google.com/open?id=1vxdLlDDJXY9KVaba14uwBgOC04toj3CF

Виставка ППД "Освіта Монастирищини-2019"

Щороку вихователі днз беруть активну участь у міському  етапі виставки – ярмарку педагогічних ідей та технологій. Цьогоріч вихователь Бордюжа Мая Аксентівна підготувала роботу на тему "Ігрова діяльність, як засіб соціалізації." В роботі розкриті механізми соціальної адаптації дитини в суспільстві через ігрову діяльність творчого характеру; на основі практичного педагогічного досвіду, надані найбільш ефективні методи та прийоми виховання соціальної активності дітей в різновіковій групі; розглянуто умови для вільного творчого розгортання ігрової діяльності дітей з використанням сучасних технологій; порушені характерні проблеми, які виникають у різновіковій групі та шляхи їх розв’язання, у спілкуванні та взаємодії розвитку соціальної чутливості дитини; надано інформацію про використання ігор для розвитку соціалізації. Рекомендовано для вихователів різновікових груп.

 

 

Весняне свято 8 березня.

Святкування Міжнародного жіночого дня - відбулося традиційно в нашому дошкільному навчальному закладі! В цей день вихованці вітали всіх жінок з весняним святом, присвячуючи їм пісні, вірші, хореографічні номери, даруючи хороший настій.

1 березня 2019 року «Всеукраїнського заняття доброти»

1 березня 2019 року вихованці дошкільного навчального закладу долучилися до проведення «Всеукраїнського заняття доброти» на тему: «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин». На заняттях діти разом з вихователем познайомились з професіями людей, які доглядають тварин(ветеринар, кінолог); закріпити знання про особливості догляду за котами та собаками,умови їх існування; формувати навички поведінки при зустрічі з безпритульними та домашніми тваринами на вулиці; розвивати пізнавальну та творчу активність, уяву,логічне мислення; поповнити словниковий запас дітей словами: адресник, притулок для тварин, кінолог, ветеринар, ветеринарна клініка; виховувати чуйне, гуманне та відповідальне ставлення до тварин.

Будь обережним малюк!

ПЛАН

проведення «Тижня безпеки життєдіяльності в зимку» в  ДНЗ"Росинка" під гаслом-

«Будь обережним малюк!»

З 21 по 25 січня в закладі дошкільної освіти  «Росинка» пройде тематичний Тиждень безпеки.

 

Завдання проекту:- Життя дається людині тільки раз. Щоб його прожити гідно і щасливо, треба його зберегти. Наше завдання – підготувати дитину до майбутнього життя. До зустрічі з різними ситуаціями. Всі ми прагнемо забезпечити своїм дітям щасливе дитинство. Щасливе – означає безтурботне, цікаве, радісне, але найголовніше – безпечне. А найважливішою умовою безпеки маляти є прищеплення йому з самого раннього віку необхідних знань про безпечну поведінку.

-Під час проведення "Тижня знань з безпеки життєдіяльності" навчальні заняття збагачуються сюжетно-ігровим змістом (групові ігри, виконання вправ загального характеру, ігри драматизації з музичним супроводом тощо).

 

Для малят, які тільки починають жити, ці перші знання про безпеку можуть стати надійним фундаментом, на якому повинен будуватися світогляд особистості, готової дожиття в безпечному світі. Хотілося б сподіватися, що набуті дітьми навички в реальному житті ніколи не стануть їм у нагоді!

 

Головна мета:формувати у свідомості дітей відчуття особистої та колективної безпеки, навичок розуміння та оцінки небезпеки; безпечної поведінки вдома, на вулиці, у повсякденному житті. Поліпшити якість освітньої роботи з питань безпеки та захисту здоров’я дітей від негативних впливів довкілля, вдосконалити теоретичні знання і практичні навички педагогів, пропагувати здоровий спосіб життя серед педагогів, дітей та їх батьків. 

 

  План проведення тижня безпеки 

 

ПОНЕДІЛОК – Зимонька прийшла хуртовину принесла

 

Програмовий зміст: систематизувати знання дітей про зимові явища:  хуртовину, метелицю, завірюху і ожеледицю, про дитячі розваги взимку, про правила поведінки на вулиці взимку; збагачувати словник дітей словами, які позначають різні зимові явища, розвивати зв'язне мовлення, вживаючи різні типи речень; вчити дітей елементарним правилам надання першої допомоги собі та своїм товаришам при трамвах; виховувати у дітей бажання допомагати тим, хто потрапив у біду, співпереживання.

 

ВІВТОРОК – Будь обережним взимку!

 

Програмовий зміст: Вчити розуміти та пам'ятати основні правила обережності взимку - що надіти шапку, рукавички і застібатися потрібно, не виходячи з дому, щоб холодне повітря не проникало під одяг. Не можна їсти сніг і гризти бурульки, торкатися до металу. Кататися на ковзанах, лижах можна тільки в спеціально відведених для цього місцях. Кататися на санках стоячи не можна! І не можна кататися з гірок, які розташовані поряд з дорогою! Поводитися на гірці потрібно акуратно і дисципліновано, не штовхатися. Небезпечно прив'язувати санки один до одного. При грі в сніжки потрібно пам'ятати, що кидати в обличчя не можна, і взагалі кидати треба не з силою! І не дозволяйте дітям будувати глибокі сніжні тунелі, які можуть обвалитися!

 

СЕРЕДА – Подорож у місто небезпек

Програмовий зміст: ознайомити дітей з правилами безпечної поведінки під час новорічних та різдвяних свят, на вулицях міста, у транспорті, під час зустрічі із незнайомими людьми; привернути увагу до небезпечних ситуацій, що можуть, виникнути; нагадати про необхідність дбайливого ставлення до свого здоров'я і життя.

 

ЧЕТВЕР – Телефонний довідник безпеки

 

Програмовий зміст: Ознайомити дітей з телефонним апаратом, його будовою, правилами користування та історією його виникнення; Навчити дітей практично користуватися телефонним апаратом (телефонувати друзям, своїм рідним, сусідам тощо). Розвивати у дітей пам'ять та мислення; Виховувати культуру спілкування.

 

П'ЯТНИЦЯ – Ліки - друзі чи вороги

 

Програмовий зміст: дати дітям елементарні уявлення про ліки, користь, яку вони приносять, як допомагають боротися зі шкідливими мікробами, що проникли в організм; застерегти від небезпеки, що пов’язана з неправильним вживанням ліків; формувати навички особистої гігієни з метою запобігання різним хворобам.

З Новим роком малята.

21 грудня до ДНЗ “РОСИНКА” завітали новорічні гості, які подарували діткам масу чудових емоцій та посмішок. Малеча відчувала неймовірну святкову атмосферу, із захопленням дивилися концертну програму, та сама брала в ній участь. Дітлахи показали свої вміння співати, танцювати та декламувати вірші. Отримали чудові подарунки від довгоочікуваних Діда Мороза та Снігурки.

Свято Миколая.

 У нас сьогодні свято, завітав святий Миколай з подарунками в гості. Колектив дошкільного закладу щиро вдячний за підтримку та подарунки депутату сільської ради Огороднику Сергію Володимировичу.

З днем народження - Росинка

35 років тому маленькі дитячі рученята вперше відчинили двері новозбудованого дошкільного навчального закладу  «Росинка». Відтоді тут виховалося не одне покоління села Сатанівка. Колишні випускники приводять сюди своїх діток, а дехто, можливо, і внуків. Багато змін відбулося у стінах дитсадка за ці роки. Заклад усе більше розквітає та розвивається. Незмінними лишаються лише тепло й доброта, з якими щоранку зустрічають маленьких вихованців працівники дитсадка.. То ж нехай дошкільний заклад переживе ще не одну славну дату, а ті добрі справи, які уже зроблено за ці роки, будуть справжнім «скарбом» для наступних поколінь педагогів і вихованців»

 

Участь у вебінарі.

certificate (4).jpeg
JPG Image 535.3 KB
certificate (2).jpeg
JPG Image 538.0 KB
certificate.jpeg
JPG Image 534.7 KB

День козацтва.

14 жовтня православні християни святкують День Покрови Пресвятої Богородиці. У цей же день відзначається День українського козацтва та День захисника України. Унікальність нашої історії й нашого народу полягає в тому, що в козацтві виявився творчий і волелюбний дух наших предків. Через козацтво створювалася наша історія, і кожен з нас не тільки причетний, а й відповідальний за неї. Свято у садочку не залишило нікого байдужим, адже діти проявили себе не лише у змаганнях, але і розповідали приказки про козаків, вірші про рідний край, показали свій бойовий дух, проявили свої здібності та таланти.

День здоров’я в дитячому садку

Щомісяця у кожній віковій групі організовують День здоров’я.
Його мета - охопити усіх дітей групи різними формами фізичного виховання протягом дня, активізувати оздоровчу роботу на свіжому повітрі. Зміст роботи визначається можливостями вихователя та бажанням дітей.

Гра є потребою кожної здорової дитини, вона дарує малюкам радість і втіху, розвиває здатність усвідомлювати свої дії та вчинки. Саме рухлива гра має багато переваг для всебічного розвитку дитини.

День прапора в ДНЗ

23 серпня 2018 року Україна відзначає День державного прапора. З цієї нагоди в ДНЗ було проведено святкування в якому взяли участь і діти  нашого закладу

Рідна наша Україно! Земле люба і єдина, Тут Тарасові стежки, соловʼїнії пісні, Тут калина і верба, тут і радість і журба, Ніжне материнське слово і така чудова мова. 

Україно величава!            

Ти для нас – єдиний дім Волелюбна ти держава, Розквітай на радість всім!

 

ДО УВАГИ БАТЬКІВ ТА ГРОМАДСЬКОСТІ!

У зв’язку з відпустками працівників закладу та ремонтом ДНЗ  тимчасово призупинено робота закладу з 15.06.2018 року до 20.08.2018 року. 

Адміністрація ДНЗ перепрошує учасників освітнього процесу за тимчасові незручності.

Підстава: рішення сесії Сатанівської сільської ради №17-3/VII від 13 червня 2018р. “Про тимчасового призупинення роботи ДНЗ ”

Директор ДНЗ  О.В.Пруненко

День захисту дітей - квест " Знайти символ України."

Дитинство - це чудова пора сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій. У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов'язків. Нехай оточуюче викликає у дітлахів тільки позитивні емоції, сльози капають тільки від сміху, а всі негаразди хай проходять повз наших малюків.
1 червня в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято - День захисту дітей. Кожного року, в цей чудовий день, колектив  ДНЗ «Росинка» приготували для своїх вихованців цікавий сюрприз.

Щасливої дороги, випускники 2018

Незвичний випускний, у дусі «Оскар», днями організували наставники для 14 старших вихованців Сатанівського ДНЗ. У актовому залі закладу, чудово прикрашеному, зібралися батьки, родичі та друзі маленьких випускників, аби разом з ними відсвяткувати останній день навчання у садочку.

Того дня у дитячому закладі було неабияк весело та жваво. Родзинкою свята став продемонстрований глядачам раніше відзнятий фільм, де головними героями були  випускники, які дякували працівникам садочка.

Звіт про проведення Тижня знань з безпеки дитини в ДНЗ (ясла-садок) «Росинка»

З 14 по 18 травня 2018 року в ДНЗ (ясла-садок) «Росинка»» проходить Тиждень знань з  безпеки дитини. 
З метою профілактичної роботи з дітьми та їх батьками щодо попередження травматизму, поважного ставлення до безпеки людини; формування у підростаючого покоління світоглядних та етичних основ здорового способу життя гармонізованих з природними , технічними та соціальними чинниками, усвідомлення необхідності вироблення правил поведінки у надзвичайних ситуаціях, що виникають при порушенні життєвого процесу у побуті, під час трудової діяльності чи у соціальному середовищі.

 

Участь у вебінарі.

certificate.jpeg
JPG Image 535.4 KB

Прогулянка до весняного лісу

17 квітня молодша група ДНЗ Росинка здійснила цікаву та веселу прогулянку до весняного лісу.

Районне методичне об'єднання різновікових груп

21 березня 2018 року на виконання районного графіку методичних обєднань в Дошкільному навчальному закладі ( ясла-садок) « Росинка» Сатанівської сільської ради  було проведено, керівником методобєднання різновікових груп Пруненко О.В., районне методичне обєднання на тему: «Використання педагогічної спадщини В. О. Сухомлинського в умовах модернізації дошкільної освіти в рамках змісту Базового компонента дошкільної освіти». Цей захід відбувся в  рамках присвячення 100-річчя великому педагогу В.О. Сухомлинському.

 

Василь Сухомлинський у своїх роздумах про завдання педагогів зауважив: «Наша праця – формування людини, і це покладає на нас особливу відповідальність, яку ні з чим не зіставити». У дитячому садочку закладається фундамент, і його міцність залежить від майстерності вихователя, його бажання допомогти дитині вирости і стати особистістю.   Тому, мета даного заходу  – розширити знання та формувати у педагогів усвідомлення значимості проблеми, необхідності впровадження педагогічних ідей у навчально-виховний процес.

 

Пруненко О.В. ознайомила присутніх педагогів з конкретними формами, методами, принципами роботи, врахування яких дасть змогу зацікавити дітей, стимулювати їхню пізнавальну активність.

 

Коломієць А.П. провела заняття з розвитку мовлення дітей старшої різновікової групи з використанням казок В.О. Сухомлинського на тему: « Покинуте кошеня».

 

 Під час проведення педагогічного третінгу Пруненко О.В.   використала  інтерактивні ігри з педагогами: «Відкритий мікрофон: Про педагогічну діяльність і теоретичну спадщину В. Сухомлинського», «Визнач моральні норми до казкових творів», дискусію про основні принципи у системі поглядів та гуманістичні принципи педагогіки В. Сухомлинського. Кожен педагог мав змогу розкрити питання, поділитися враженнями від прочитаних творів В. Сухомлинського.

 

"День здоров'я" 22.02.2018

День здоров'я у нашому закладі – це день відпочинку, день ігор, день розваг. Його призначення – сприяти оздоровленню дітей, формуванню потреби у щоденних заняттях фізичними вправами, оптимізації рухової підготовленості дітей дошкільного віку.

Проектна діяльність : « Зимові добрі справи» .

У сучасних умовах проблема екологічного виховання дошкільнят набуває особливої гостроти і актуальності. Саме в період дошкільного дитинства відбувається формування почав екологічної культури. Тому дуже важливо розбудити в дітях інтерес до живої природи, виховувати любов до неї, навчити берегти навколишній світ.

Зимовий час - це не тільки веселі свята, жваве катання з гірок, відчайдушна гра в сніжки, але і міцні морози з пронизливим вітром. У холодну пору року перед зимуючими птахами постають життєво важливі питання: як прогодуватися. Доступної їжі стає значно менше, але потреба в ній зростає. Іноді природний корм стає практично недоступним, тому багато птахи не можуть пережити зиму і гинуть. Наше завдання - познайомити дітей з птахами, зимуючими у нашій місцевості, за їх видами та особливостями; навчити піклуватися про птахів, допомагати їм у холодний зимовий час. Тому саме в нашому садочку , вихователі вирішили провести екологічний проект « Зимові добрі справи». Діти  змайстрували годівнички для птахів. Під час заняття « Смачне печиво для синички »  виготовили із різноманітного насіння печиво. Котре повісили  на гілля дерев. Із сушених фруктів та овочів зробили намисто. Птахи із задоволення ласували смаколиками, а діти мали змогу спостерігати за ними та пишатися своїми вчинками.

 

 

Звіт про надходження та використання коштів загального фонду (форма №2д, №2м) за III квартал 2017 року

Изображение.jpg
JPG Image 368.8 KB
Изображение 001.jpg
JPG Image 391.1 KB

Знайомство дітей старшої групи із майбутньою першою вчителькою.

 З нетерпінням чекали вихованці старшої групи цього дня (16.11.17), адже  вони потрапили у справжню «країну знань» — Сатанівську ЗОШ . І ось цей день настав.

    «Веселий дзвінок» покликав дітей на імпровізований перший урок. На якусь мить вони стали першокласниками. Сидячи у класі за справжніми шкільними партами, вони уважно слухали, свою майбутню першу вчительку, Коник Валентину Ілларіонівну. Позмагалися у спритності у справжній спортивній залі. З сяючими обличчями ділилися своїми враженнями з однолітками та батьками майбутні першокласники. 

Відбувся районний семінар директорів закладів дошкільної освіти.

Відповідно до графіка проведення заходів для педагогічних працівників закладів дошкільної освіти, 25 жовтня 2017 року на базі ЗДО «Росинка» Сатанівської сільської ради було проведено семінар для директорів на тему: «Сучасний керівник: шлях до майстерності й успіху».

Керівник закладу «Росинка» Олена Пруненко презентувала доповідь «Електронний документообіг та хмарні технології в управлінні закладом дошкільної освіти», ознайомила з новітніми інформаційно-комунікаційними технологіями, що підвищують ефективність управління освітнім процесом.

Нормативно-правову базу дошкільної освіти у своїй презентації «Теоретичні основи організації документообігу в Україні» представила Римма Іванчук, керівник методичного об’єднання директорів закладів дошкільної освіти.

Перевірити рівень поінформованості та здобутих практичних навичок допомогла анонімна анкета для керівників.

Людмила Мандрик, методист ЗДО «Усмішка» поділилась досвідом методичної роботи у закладі».

Учасниками семінару було створено колаж «Портрет сучасного директора».

Для впровадження отриманих знань в практику роботи, учасники семінару отримали практичні рекомендації.

Екскурсія до шкільної бібліотеки

Щорічно та традиційно, на передодні свята бібліотекаря, малята дошкільного навчального закладу « Росинка» Сатанівської сільської ради,  проводять екскурсію до бібліотеки. Цього року, шкільний бібліотекар Гук Тетяна Володимирівна познайомила дітей з книжковим фондом бібліотеки, діти дізналися, які бувають книги, познайомилися з правилами користування бібліотекою і бібліотечною книгою. Малюки дізналися, що КНИГИ – саме дивне винахід людства. Про те, що «підручники і книги плачуть, коли до них відносяться необережно». В ході екскурсії дітей більше зацікавили різні енциклопедичні видання, які отримані нещодавно в бібліотеці. Вони з великим інтересом і цікавістю розглядали їх, ділилися один з одним враженнями, а хтось навіть намагався читати їх. В кінці екскурсії дітям була запропонована вікторина, з якої вони успішно впоралися. По закінченню діти привітали з наступаючим святом Тетяну Володимирівну. Діти в захваті та із гарним враженням залишали екскурсію .

Свято золотої осені у ДНЗ "Росинка

 12 жовтня у дитячому садку   пройшло свято золотої осені. Це свято проводиться в дитячому садку щороку, проходить воно дуже цікаво і весело.Під час свята у дітей був піднесений, позитивний настрій. Вони активно приймали участь в хороводах, іграх, розповідали вірші, співали пісні, перевтілювались в різних героїв казок, розігруючи їх, як маленькі актори.

ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ УЧАСНИКІВ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

В рамках місячника безпеки дорожнього руху « Увага! Діти на дорозі», з метою підвищення інформованості дітей про негативні наслідки дорожньо-транспортних пригод та стимулювання дій, спрямованих на усунення основних факторів ризику дорожньо-транспортного травматизму, з 18.09. по 22.09. 2017 р. у ДНЗ «Росинка» Сатанівської сільської ради     був проведений«ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ УЧАСНИКІВ ДОРОЖНЬОГО РУХУ».

ДОШКІЛЬНЯТКО

друзі сайту

sadkolobok.at.ua
Все для детей
счетчик посещений

Цікаві матеріали